qen i policis

Shitet nga: polic 27 Gsh 10:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Besianë
Kafshet shtëpiak : Qen
qeni im 13 muajsh oshte qeni policis Emri alex-aleks qeni proferohet mese shumti per policc un ekam marr nga stacioni i policis ma ka falur ni policc oshte fotoja si e ushtrojn policet qenin jam duke ushtruar ne polici nga pronari i ti i par dhe kerkoj fmr te kesaj race per ti bor qift qmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim