qen sharri

Shitet nga: Albin 11 Shk 21:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Besianë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shitet klyshi i sharrit 6 mujsh
Mashkull emrin Sharki i garantum per lufta dhe rojs per oborr
Kontaktoni edhe ne viber +37745679522
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim