shes piknizerat qift boj ndrrime me haski

Shitet nga: ///// 28 Jan 07:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

260 EUR

Komuna: Besianë
Kafshet shtëpiak : Qen
shes rinen dhe kingun boj ndrrim me haski 260 shiten dyt haski duhet te jet si ky ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim