Gjeli kinez

Shitet nga: amir 13 Jan 20:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR   50 EUR

Komuna: Besianë
Kafshet shtëpiak : Shpendë
Shes gjelin kinez 1 vjet rac e paqt shum i hjeshum dhe i rrall mundi mem kontaktu permes viberit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim