Urgjent pllumat

Shitet nga: Xxx 13 Dhj 12:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Besianë
Kafshet shtëpiak : Shpendë
Urgjent Shiten pllumat te ardhur nga gjermania me qmim shum te arsyeshem gjithsej 20copa 50 euro Jan raaca te ndryshme dhe shum te hjeshem Jan per marakli pres vetem bleers serioz .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim