Vez fshati

Shitet nga: Gani 22 Pri 00:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Kafshet shtëpiak : Shpendë
Shes vezë te pulave te fshatit, vezet jane te freskta dhe duhet te porositen per shkake te kerkeses te madhe duhet te porsiten ma heret, munde te vini ti shiheni pulat jane te lshuara ne natyr dhe ushqehen me ushqim bio. Vezët mund ti sjellim ne prishtine nese porositen me komplet (30copa) 4 copa veze 1 euro 1pako(30copa) 6euro Presim thirrje serioze...
veze vez vo vot pula qura gjela
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim