Matorr me 4 rrot apo ndrroj

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: family berisha 19 Gsh 12:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Besianë
Kafshet shtëpiak : Të tjera
shes mator me 4 rrot 1800€ qmimi oshte kejt ne rregull apo ndrroj me zingjir mbreteror origjinal dhe qen pikinez qift nese kini zingjirin dhe qent ska nevoj te shtoni para
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim