Zoj kure dhe gusa

Shitet nga: Muhamed 19 Sht 15:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Kafshet shtëpiak : Të tjera
Zoj qure dhe gusa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim