knusa dhe pula

Shitet nga: Lauren Kastrati 07 Pri 21:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Besianë
Kafshet shtëpiak : Të tjera
Kemi knusa pula qura qurana nese jeni te interesuar na kontaktoni veq grun edhe kollomoq i qes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim