qen sharri 20 euro

Shitet nga: qen sharri 30 Mar 21:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Besianë
Kafshet shtëpiak : Të tjera
klysh osht shum i mir dhe per oborr kush osht i entersum mundni me thirr ne tel 045615661
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim