shes sokol boj ndrrim me telefon ose qen haski

Shitet nga: Bleon 24 Jan 08:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Kafshet shtëpiak : Të tjera
shes sokol 3 ngjyrash i kaft met hint edhe t zi osht i bukur ika disa Pika reth trupit per ma shum kontaktoni ndrrim me telefon dhe qen haski
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim