Bicikel e Ardhur nga Gjermania me Diska Super Qmim

Shitet nga: Muhamet 15 Krr 22:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR   180 EUR

Komuna: Besianë
: Biçikleta
SHES BIQIKLET E ARDHUR NGA GJERMANIA GATI E RE
Biqikleta eshte 26she Per te rritur
Biqikleta eshte kjo qe po e Shihni ne Foto mund ta Shihni edhe me Video Live.
Biqikleta eshte 100% Alumin MUND edhe ta Shikoni
Posedon:
DISKAT PER FRENIM MODEL I RI
DRITAT QE NDIZEN ME DINAM PARA DHE MBRAPA.
DRITAT E DITES PER REFLEKTIM NATEN
21 SHPEJTESI
ARMORITZERET PARA DHE MBRAPA FABRIKISHT
SHALEN E RE SPORTIVE
KRILLAT PARA DHE MBRAPA
GOMAT E REJA FABRIKISHT
BANDASHAT E RI FABRIKISHT
GJDO GJE E KA FABRIKISHT ASGJE NUK KA TE MONTUME
Per me Shume Kontaktoni ne Numer 044 462 186 ose Viber +377 44 462 186... Qmimi Diskutohet Ndrrim Nuk Boj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim