Biciklet alumin 28 she

Shitet nga: dardan 31 Tet 19:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
: Biçikleta
bicikleta eshte ne gjendje te rregullt me disk perpara dhe ka krillat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim