Biciklet dhe XBOX 360 SLIM LIVE nga Gjermani

Shitet nga: Dardan 07 Shk 16:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

410 EUR

Komuna: Besianë
: Biçikleta
Shes biciklet e importuar nga Gjermania dhe XBOX 360 SLIM LIVE 250 GB vetem 1 jave i perdorur,Xboxi ka dy Joystick-a (DORZA) original dhe 13 CD te ndryshme gjithashtu original si : GTA 4,MAX PAYNE 3(ME DY PJES),TEST DRIVE UNLIMITED,NEEDFORSPEED UNDERCOVER,PGR3,BURNOUT PARADISE,MIDNIGHTCLUB LOS ANGELES,PURE(ME MOTORRA),NEEDFORSPEED SHIFT , NEEDFORSPEED HOTPURSUIT,BATTLE FIELD 3.. me Xbox gjithashtu vin edhe degjuset microsoft , me Xbox esht mundsia per me lu online , esht pa asnje defekt dhe vetem 1 jav i perdorur vjen me paket. Bicikleta esht gjitashtu prodhim gjerman dhe shum e rujtne . Qmimi per Xbox 160 euro , ndersa per biciklet 250, kush i mer ddyat perfiton zbritje per me shum kontakt:044432900
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim