Biciklet shum e mirë

Shitet nga: Bicikleta 01 Sht 19:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Besianë
: Biçikleta
Shitet bicikleta shum e mir goma te pademtuara . Frenin e gomes mrapa koqit shum mir por e para esht e kputur.posedon dy drita para dhe mbrapa .me 7shpejtsi esht shum e shpejt . Qmimi i fundit 50euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim