Biciklet

Shitet nga: Riad Mula 19 Pri 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Besianë
: Biçikleta
bicikleta esht ne rregull krejt shpejtsit i ndrron pa problem para dhe mas 21 shpejtsi ka koshnicat n rregull i ka

Nese doni te kotaktoni ne numrin 045693476
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim