Biciklet

Shitet nga: refik 18 Jan 17:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Besianë
: Biçikleta
shes biciklet ne gjendje te mire ngjyra e kaltert e ardhun prej gjermanise gumat 20 dhe jan te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim