Bicikleta krejt ne rregull

Shitet nga: Riad mula 14 Shk 10:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Besianë
: Biçikleta
Kjo biciklet osht krejt ne rregull punon mir super ajo esht 24-she une e shes sepse meka ardhur nje biqiklet prej gjermanie prandaj eshes ajo ne gjendje te rregullt osht 60 euro eshes ose qe nuk ju pelqen qmimi na kontaktoni ne numrin 045693476 dhe ebejm marrveshjen ju faliminderit per mir kuptimin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim