Biciklete Trek

Shitet nga: trek 25 Maj 23:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
: Biçikleta
shes bicikleten trek frenat me disqe dhe me vaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim