Motociklet ne gjendje te regullt

Shitet nga: Alfred 15 Mar 17:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Besianë
: Biçikleta
Motoqikleta nuk osht ne gjendje te rregullt por nuk kushton shtrejt per te u rregulluar ka defekt te automati i sinxhirve dhe koshnicat duhet rregulluar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim