TRENDY BIKES

Shitet nga: Trendy Bikes 18 Qer 19:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
: Biçikleta
TRENDY BIKES - importues i bicikletave nga Zvicrra, Gjermania, Austria, te gjitha kategorite si : MTB, Cross Country, City Bike, Down hill, Up hill... Po ashtu ofrojme te gjitha pjeset dhe paisjet per bicikleta, servisimin, montimin riparimin e te gjitha llojeve.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim