Pajisje sportive per fitnes

Shitet nga: leon 13 Shk 08:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
i ka mbi 60 ushtrime per fitnes , dhe esht i pa perdorur n gjendje shum t mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim