Shiten grepat

Shitet nga: Arber 09 Jan 01:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
Shiten te dy grepat 100 euro, grepi i madh kushton 60 euro kurse grepi i vogel 40 euro kontakt ne numrin e telefonit ose ne fb /arber.nishefci
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim