Skateboard

Shitet nga: FAKI 09 Mar 16:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Roller-ka dhe Skatboard-e
Shes Skateboard-in shume i mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim