Rollera

Shitet nga: Sabit 13 Shk 22:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Roller-ka dhe Skatboard-e
Rollera ppro fein numri i 29 31
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim