Rollera Gjerman

Shitet nga: Edmond 21 Mar 19:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Roller-ka dhe Skatboard-e
Shiten rrollerat shum pak te perdorur jan mall gjerman dhe jan nr 43
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim