Rollera

Shitet nga: Albi 22 Shk 21:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Roller-ka dhe Skatboard-e
rollera pak te perdoruna
Nr 39
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim