SKYBOARD

Shitet nga: CIMA 11 Shk 18:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Roller-ka dhe Skatboard-e
SKYBOARD
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim