Skatboard nga Gjermania

Shitet nga: Edmond 21 Mar 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Roller-ka dhe Skatboard-e
Shitet skaterboard shum i mir .pak i perdorur esht nga gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim