Skia Helmeta snowboard

Shitet nga: Gezim 24 Jan 21:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Sport dimëror/ujor
Shes skia ,helmeta,mbathje per skia ,snowboard ,mbathje per snowboard.Skiat jan me gjatesi prej 1.50 m deri ne 2 m.Mbathjet e skiav jan nga numri 36 deri 42 , Helmetat jan vetem per femij,Mbathjet per snowboard jan nga numer 40 deri 44
Qmimi per skia eshte 15€
Qmimi per helmeta eshte 10€
Qmimi per mbathje eshte 15€
Qmimi per snowboard eshte me marveshje se kam dy lloje me mbajtse dhe pa to.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim