2 Bilardo dhe 1 Rraketaqke

Shitet nga: Gzim 14 Shk 10:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Sport me top
Shiten 2 Bilardo ne gjendje shum te mire dhe 1 Rraketaqke poashtu ne gjendje te mir.
Mund ti shihni ne foto ose ti vizitoni ne Batllave Komuna Podujev.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim