Bilardo dhe Rigishpill

Shitet nga: Bashkimi 03 Mar 14:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Sport me top
Shes Bilardon dhe Rigishpillin te dyja jan ne gjendje te rregull vetem bilardos i mungon bezi qmimi sipas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim