Biliardo

Shitet nga: flamur 13 Tet 14:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Sport me top
shes bilardon ne gjendje shum te mir me te gjitha paisjet percjellse,qmimi 550euro. gjithashtu shes edhe pingpongun origjinal ne gjendje shum te mir komlet me paisjet percjellse. qmimi 200 euro. bilardo dhe pingpongu jan te perdorura jo te reja mirpo ne gjendje shum te mir. tel.044 499 188
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim