Kopaqka adidas f50

Shitet nga: arber 26 Shk 20:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR   45 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Sport me top
Shes kopaqkat adidas f50 jan te blera ne Zvicerr jan made in indonezia nr.40 arsyeja qe i shes eshte se i kam tjera dhe se me bien te medha i kam perdorur shum pak jane thuajse te reja mund te me kerkoni ne tel viber +38649553535 ose dhe ne fb /arber.nishefci.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim