Pllaninkat

Shitet nga: <><><><> 28 Jan 22:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Sport me top
shiten atletet e futboolit. mund te na kontaktoni ne tel 044997044, si dhe wiber +37749474492.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim