kopaqka Nike Nr 41

Shitet nga: kopaqka 15 Shk 14:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR   60 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Sport me top
Jane kopaqka nike te pa perdorura nga gjermania i shes per shkak se mbin tvogla. Jane origjinal sic shihen edhe ne foto.

Mund te kontaktoni ne viber dhe whatssapp:+37744495840
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim