Shteg per Bilardo

Shitet nga: Ylberix Hyseni 24 Mar 15:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Të tjera
Shes shteg per bilardo me qante, modeli: "Bjorn" Ltd, prodhim Italian, çmimi 100 €, shum pak i perdorur dhe ne gjendje shum te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim