Kmish me Miqik, dhe tentene

Shitet nga: Fitnete 01 Pri 13:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR   50 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Për femra
Shes kmishen me miqik osht ere epa perdorur qmimi 20€ . Ndersa per tentene siq po shihen jam shum te mëdha dhe te sapo perfunduara . Qmimi per tentene sipas marreveshjes. Per me shum info 045 644 156
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim