Punim dore me rruza

Shitet nga: Stoli 14 Pri 10:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Për femra
Fotoja ae cila e ka qaforen per dor dhe per qaf kushton 12 $ kurse te tjerat nga 6$.

Punojm qafore edhe me porosi .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim