Shes fustanat per nuse

Shitet nga: Burim 23 Shk 12:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Prodhimet : Për femra
Shes 3 fustana per nuseri, cmimi i seciles prej tyre eshte 150 euro. Fustanat jane shume pak te perdorura, jane shume te ruajtura dhe nuk jane te shkurtuara. Te interesuarat te lajmerohen ne viber +37744 884198 pas ores 16:00
Ju faliminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim