Jakne PILOT

Shitet nga: Gezim 18 Pri 13:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Për meshkuj
Shes jaknet Pilot te importuara nga Austria ,jaknet jan te firmes se njohur PILOTS FOR DESING .Posedoj keta numra M dhe L.ngjyra e kalter. Per me shum po e jap linkun dhe mund ti shihni produktet dhe qmimet e produkteve te kesaj firme. http://www.design4pilots.com/ Qmimi per cop eshte 10 euro .Posedoj perafersisht 120 cop Viber +37744314278
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim