Patika te Ardhura nga Franca

Shitet nga: xxxxx 05 Mar 22:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Për meshkuj
Shes patika patika nga franca shum te mira te leta dhe praktike per te ecur pres bleres serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim