Puma kpuca per Meshkuj dhe Femra

Shitet nga: Korab 08 Shk 16:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Prodhimet : Për meshkuj
shes puma Kpuca per Femra dhe Meshkuj te ardhura nga Gjermania ka lloje numrave te ndryshum jam i intersum mi shit me shumic me ni Çmim te Volitshum gjithsej jan 200 pare. nr tel 044 949 102. 049. 437 008
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim