Puma

Shitet nga: Pronari 17 Tet 20:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Për meshkuj
Shes puma me shumic dhe pakic posedojm te gjith numrat.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim