PumaK•SWISS

Shitet nga: Valon 19 Jan 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Për meshkuj
Shiten puma K•SWISS jan shum te mira jan te ardhura nga Anglia numer 41 jan origjinal qmimi 35€. Jordan jan shum te mira numer 41 dhe 39 qmimi 35€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim