Mall nga Gjermania

Shitet nga: Butiku Hana 26 Tet 08:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Prodhimet : Unisex
Shes komplet mallin e dores se dyte i ardhur nga Gjermania.Malli eshte i cilesis se larte dhe shume i rujtun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim