Duaj kashte

Shitet nga: arton 28 Shk 16:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Shes duj kashte te cilet jan ne gjendje te mir nuk jan te kalbur apo diqka tjeter .Ata jan ne shup te mbuluar .SI DHE QMIMI SHUM I VOLITSHEM 0.80 E
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim