Kombi Mercedes vito 2002

Shitet nga: Xxxx 22 Mar 11:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Besianë
Vito oshte dizel 2.2 ka regjistrim edhe 6 muje , regjistrimi i par ne rks.
Eshte ne gjendje shume te mir teknike dhe optike ka edhe dy dyer mbrapa.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim