AGUSHI METAL

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGUSHI METAL 30 Jan 16:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Company : ''AGUSHI METAL''

Punojme te gjitha llojet nga Hekuri :
-DYER,
-DRITARE
-MBULOJA
-RRETHOJA TE OBORRIT
-GILINDERA (DEKORUES ETJ)
-TE GJITHA KONSTRUKSIONET NGA HEKURI

Tek ne gjeni kualiet dhe pune.
Kontakt: 044-294-858
049-370-614
Facebook: https://sq-al.facebook.com/agushimetal/
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim