Agregatt

Shitet nga: Pronnari 09 Tet 08:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

470 EUR

Komuna: Besianë
Shess agregatt dissel 12kw ne gjendje te rregullt si dhe me hargjimee shum te vogela.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim